تبلیغات
طرح پیروان ولایت - راهکار هایی برای «روشنفکر» شدن دانشجوها با جزئیات

 

دراین نوشته بر آنیم تا یکی ازموثرترین و زود بازده ترین روشهای سفر به سرزمین آرزوها ، را برای شما شرح دهیم .این روش صد در صد تضمینی و بارها توسط دیگران تست شده و نتیجه مطلوب حاصل گشته است پس به چیزی جز موفقیت و رفتن به خارج فکرنکنید .

در ابتدا شما باید بدانید برای اینکه از یک دانشجوی ساده و معمولی به یک دانشجوی خوب تبدیل شوید که توسط خارج دارای شاخصه های مطلوب شناخته شود شما باید تغییراتی در خودتان بوجود بیاورید.

شما باید روشنفکر شوید یعنی اینکه :

نق بزنید , اعتراض کنید ، پرتوان باشید ، گلوی خود را جــــــــــــــــــــــــــــــــــر بدهید.

اشکال بگیرید و هر چیزی را زیر سئوال ببرید.

سیاهنمایی کنید .

بقیه را اُمُل و واپس گرا و بی سواد بنامید .

کلمات قلمبه سلمبه بکار ببرید .

هر حرفی در مورد دین و خدا شنیدید بالا بیاورید .

اکنون شما یک روشنفکر شده اید و آمده انجام فعالیتهایی هستید که خارج دوست دارد . خوب اکنون این کارها را بکنید :

ادامه در ادامه مطلب حتما بخونید .....


در کلاسهای درس هر وقت و بی وقت بحث مملکت را پیش بکشید و چند عیب کوچک پیدا کنید و کل نظام را زیر سئوال ببرید….یک نشریه ثبت کنید و وضعیت سیاه کشور را به همه معرفی کنید از دموکراسی بگویید و از آزادی و حقوق بشر دیکتاتوری دولت ضد خودتان را ثابت کنید مطالبش را هم توی اینترنت پیدا کنید من سایت بی بی سی و صدای آمریکا را پیشنهاد می کنم پر از این دست مطالب است و هر چیز غیر مثبتی که در مملکت وجود دارد.

جلسات سیاسی را به هم بریزید ، وسط سخنرانی بدون نوبت داد بزنید من می خواهم حرف بزنم ، قبل از شروع حرفها حتما باینکه سیاسی نیستید اشاره کنید ، از سخنران و اوضاع مملکت ابراز تنفر کنید ، از نبود آزادی بگویید و از نبود آزادی پس از بیان …این یکی از گامهای موثر خارج رفتن است چرا که نام شما را بر سر زبانها می اندازد و شهرت شما فراگیر می شود .

هم اکنون شما چند گام دیگر تا رسیدن به خارج با ید طی کنید توان خود را متمرکز کرده و به چیز دیگری نیاندیشید .

اگر احساس می کنید با انتشار نشریه و جلسه به هم ریختن کسی تحویلتان نگرفته و فضا همچنان بدون تحرک است بدانید باید آنقدر حرفهای تند بزنید تا تحمل دولتی ها تمام شده و با شما برخورد کنند …تا می توانید با دولتی ها بحث کنید مهم نیست که بتوانید طرف را قانع کنید فقط به عصبانی کردن بیشتر آنها بیاندیشید . فراموش نکنید طوفانی بحث کنید و به فکر واپس گرای طرف مقابل بتازید اگرهم در بحث کم آوردید بدانید بهر نحوی که می شود همچنان سرحرفهای خود بمانید .

در جلسات سیاسی تا می توانید حرفهای ساختار شکنانه بزنید و تهدید به مبارزه مسلحانه کنید . آری شما دیگر یک مبارز سیاسی هستید .شما اکنون یک روشنفکر مبارز و یک آزادی خواه بی بدیل هستید صادق هدایت بخوانید و پز روشنفکری بدهید و از مبارزه با متحجرین سخن بگویید .

طرف مقابل شما فقط متحجرین عقب مانده هستند که هیچ نقطه مثبتی ندارند موشکهایشان را همه چین داده ماهواره هایشان همه روسی و انرژی هسته ایشان را پاکستانی است .آنها یک مشت دیکتاتورند چرا که کاندید ما رای نیاورده چون در انتخابات تقلب شده چه شاهدی از این مستدل تر که او فرزند ترکهاست و داماد لرها ؟

کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به نشریه شما تذکر داد ؟ این گام دوم موفقیت شماست به چشم یک فرصت به آن بنگرید ….بیانیه بزنید و به فضای خفقان مملکت را زیر سئوال بتازید ، تجمع بگذارید و در اعتراض به خفقان موجود و دادگاه تفتیش عقاید و روشهای قرون وسطاییشان شعر بخوانید . یار دبیرستانی من .در گام بعدی فیلم بگیرید و برای شبکه های آزادی خواه روشنفکر بفرستید .

کسی از تجمعتان استقبال نکرد ؟ مشکلی نیست تمام همفکرانتان در شهر را خبر کنید .

کلا ٌ ۱۶ نفرید؟ مشکلی ندارد اینجاست که باید به راههای حمایتی بیاندیشید درهمان تجمع ۱۶ نفره اتان به شبکه سلطنت طلبان و مجاهدین زنگ بزنید و بگویید که شهر کلاً در حمایت از شما در حال انقلاب کردن است و از اعتراضات مردم بگویید ، فراموش نکنید اینکار را با گوشی خود انجام دهید چرا که برخورد با شما را سرعت می بخشد ، کمترین سودش این است که ملقب به صفت اشرف نشان از طرف بزرگ مجاهد خلق مریم خانوم می شوید.

برای جبران کمبود جمعیت با گوشی موبایل جوری فیلم بگیرید که ۱۶ نفرتان کل صحنه را پرکند. هم اکنون حراست مجبور است شما را تحویل بگیرد چرا که می داند قصد دارید لانه ظلم و فساد و تزویر نگهبانان درب ورودی را به آتش بکشید .از این به بعد سیر خبر ساز شدن شما شروع شده است چرا که اگر به شما تذکر بدهند ، به کمیته انضباطی احضار کنند ، دستگیرتان کنند و حتی یکی به شما اخم کند، خبرش سه سوت خبر اول سایتها و خبرگزاری ها خواهد بود حس دل انگیزی است ، نه ؟ می توانید پشت کامپیوتر خود بنشینید و از اینکه همه جا حرف شماست لذت ببرید .

از هم اکنون زندان را متصور شوید و اینکه کمپین آزادی شما تشکیل شده و باز هم همه جا حرف از شماست حتی در زندان …اکنون همه شما را تحویل می گیرند حتی خانوم فلانی که قبلاٌ تحویلتان نمی گرفت به چشم یک قهرمان مبارز به شما می نگرد و البته کسی که بزودی به خارج می رود ، استاد فلانی هم که صد سال محل …به شما نمی گذاشت در جلسات خصوصی دعوتتان می کند و آخرین تکالیف مبارزه ای را که از بالاتر گرفته به شما می دهد .

الان تنور فضای مبارزه بسیار داغ شده و تا انتخابات که قرار است یک اتفاق هایی بیافتد و مثل سال ۸۸ با ترکاندن سطل های آشغال و آتش زدن مغازه ها و بانکها و… فضای آرمانی امان را دوباره بوجود آوریم چیزی نمانده.تا آن روزها چند تکلیف دیگر دارید .

راه انداختن تجمع ۱۶ نفره ای دیگر که همزمان با راهپیمایی بچه های اراذل داخل شهر باید صورت بگیرد و بعد بیرون بردن این تجمع ازادی خواهانه و پیوستن سیل عظیم مردم ۲۰۰ نفری که تقریباٌ کل جمعیت شهر را شامل می شود ، باین صورت که تجمع را از پردیس می برید سمت درب ورودی و آن را باز می کنید و آن جا شعار می دهید بعد از نیم ساعت از دانشگاه خارج می شوید و به سمت خیابان می روید طوری که هم جنبشی هایتان بتوانند از گوشه و کنار وارد جمعیت شما بشوند ، سپس شما کلی نفر شده اید.

پلیس جلوی شما موضع می گیرد و به شما تذکر می دهد اینها البته همه نیروهای سرکوبگر رژیم هستند تا می توانید فحش می دهید و سنگ و چوب به سمتشان می اندازید ، تحریکشان می کنید تا به سمت شما حمله کنند این یک تاکتیک مبارزه است …شاید دو سه ساعتی طول بکشد تا وقتی ببینند راه دیگری ندارند مجبور شوند به خشونت متوسل شوند ، خشونت طلبها و شما هم همینطور تحریکشان کنید تا آماده حمله شوند .

بچه هایی که از قبل اماده اند دوربین ها را روشن می کنند چند تایی‌تان جلوی پلیسها می روید و قهرمان بازی در می آورید نهایتش چند ضربه باتوم است دیگر می ارزد به آن همه سال زندگی در خارج .

این کار هم ، هم جنبشی هایتان را تهییج می کند هم پلیسها را عصبانی تر . فقط کافی است که یک هلی به شما بدهند طبق آموزشها خودتان را روی زمین بیاندازید و دست و پا بزنید ، چند ده نفر با موبایل دارند فیلم می گیرند …

شما الان مطمئن باش باعث ایجاد خبری شدی که تا همین امشب یک میلیارد بازدید از ان صورت می گیرد . بهتر است حالا رأسا وارد کار شوی روی سکو برو و یک خطابه قرائی در مبارزه با دیکتاتوری بکن و از سرکوب و هوا بس جوانمردانه سرد است بکن طوری که همه حتی اطلاعاتی ها تورا ببینند و مطمئن باشی فیلمت را گرفته اند و مدارک کافی ضد تو وجود دارد .

تومأموریتت را بانجام رسانده ای و هم اکنون ویزای خارج تو آماده است فقط کافی است خودت را به یکی از سفارتهای خارجی برسانی و سپس تو به یک چهره بین المللی و ضد رژیم بدل می شوی . بهترین تاکتیک تغییر قیافه است …ازهم اکنون خودت را یک چهره سیاسی فعال در خارج فرض کن ، که با بزرگترین پرزیدنت های جهان دیدار میکنی و در مجلس سنای خارج از ظلمهای رژیم میگویی ونقض مکرر حقوق بشر توسط آن .

به خــــــــارج بیاندیش ..

خودت را به خارج برسان هر چند بر روی الاقی از مرزهای غربی کشور برای رسیدن به ترکیه ، اینها بهای مبارزه است .

مردم خارج بسیار خونگــــــــــــــرم هستند .

طبقه بندی: برنامه‌های طرح،  امام خامنه‌ای،  مذهبی،  ماه رمضان،  ماه شعبان،  امام حسین (ع)،  حضرت محمد (ص)،  دعا،  امام زمان،  مسجد بعثت افسریه،  شهدا،  لوگو،  جنگ نرم،  تصاویر،  عمومی،  فرهنگی،  اخبار طرح، 
برچسب ها: دانشجو، بسیجی، علی بوربور، پیروان ولایت،  
نوشته شده در تاریخ 1393/03/4 توسط علی بوربور

شهدا را یاد كنیم حتی با یك صلوات

*********
((طرح پیروان ولایت))

*********

چشـــــــــم مخصــــــوص تماشاســــت اگــــر بگـــــزارنـــــد

حجـــــاب یادگار مـــــادرم زهــــرا "س"مدیریت سایت پیروان ولایت

سفر عشق از آن روز شروع شد ***که خدا مهر یک "بی کفن" انداخت میان دل ما
طراح قالب : { طرح پیروان ولایت}